הגענו לשרון במצב שאנו זקוקים לעזרה מיידית. הבן שלנו סבל מחרדות קשות בלילה והמקום החברתי שלו התערער. לשרון הייתה כימייה מיידית איתו והיא קלטה במהירות את מצבו.
לאחר פגישות מועטות החרדות נרגעו והטיפול העמיק בנושאים נוספים שהוא היה זקוק בהם לחיזוק ובירור.
אנחנו מרגישים שנבנה בבן שלנו עמוד שידרה, הוא יודע יותר מה הוא צריך, ומחובר יותר לרגשות שלו ומבטא אותם יותר בצורה חופשית.

במשך כל תקופת הטיפול שרון הייתה מאוד מקצועית! קשובה, אמפטית, מסורה ונתנה לנו ולבן עצות פרקטיות והכל מתוך ענווה ואמונה גדולה שדברים יקדמו וישתפרו…
שרון יקרה- היית בשבילנו האדם הנכון ברגע הנכון!! תודה רבה רבה! מעריכים מאוד!

ציפי את זאת שידעת לנצח על עולם הרגשות הסוער שלי, במקצועיות שלך, ודרך הטיפול שלך היה הטוב שבטובים, הרגישות לעולם שלי עזרו לי לבנות את עצמי מחדש.

קיבלנו מתנה ענקית לרגל 10 שנות נישואין אנחנו: מקשיבים, מדברים, מפרגנים, פתוחים, אוהבים, מביעים רגשות, מפנים זמן לצאת  וגם לאכול ביחד קבלנו הרבה כלים וסתם כזה עם יש  איזה  ריב אז אנחנו אומרים נחזור לציפי כמובן בצחוק🤣

אני חוזרת עתה מאסיפת הורים באולפנא של … קיבלתי מחמאות ושבחים עליה בלי סוף. 
אורלי יקרה, אי אפשר שלא לתת לך קרדיט ענק בתהליך הזה!
מעריכים ומוקירים מאד יום יום.
רואים שינוי מבורך בכל תחומי החיים!!
עלי והצליחי.

ציפי, תודה שהובלת אותי למקום שאני נמצא בו. לפעמים אנחנו נפגשים במקרה או שלא במקרה עם אנשים חשובים בחיינו. המפגש איתך עזר לי להבין כמה כוחות יש בי, כאשר אני אגיע לקצה גבול היכולת שלי תמיד אזכור מי הצליח להוביל אותי לאותו המקום.

אורלי היקרה!
בסוף תקופה זו חשוב לנו להגיד לך שוב תודה רבה!

תודה רבה על החיוך, האוזן הקשבת, ההכלה, ההשקעה, הקבלה וכל הדברים הטובים שכוללים כל מפגש איתך עם הילד ועם ההורים.

הגענו אלייך אחרי מספר ניסיונות לא מבוטל של מפגשים שונים והנחיות במחשבה שזה ניסיון נוסף להתקדמות.

לא האמנו איך במהירות רבה, תוך מספר מפגשים של בננו איתך, בדיוק השינוי עליו דיברנו ולו קיווינו כבר כמה שנים התחיל וקרה בפועל, בבית ובחוץ עם החברים ובבית הספר.

אורלי, ב"ה את הראשונה שהצלחת לתת לבן שלנו הערכה עצמית אמיתית ובטחון עצמי ללא תלות בלעדית בגורמי חוץ, נתת לו כלים לראות את עצמו עם הכישורים והיכולות שלו וגם את היכולת לקבל מחמאות וביקורות בעת הצורך.

אורלי, זכינו בך! את הנס שלנו, הרווחנו איתך כלים לכל החיים.

אנחנו מעריכים אותך מאוד ואת פעילות המרכז ומאחלים המון המשך הצלחה בעבודתכם.

אנחנו ממליצים בחום רב ומכל הלב עלייך ועל המרכז.

בשנה האחרונה שרון טיפלה בקושי של הבת שלנו, מתבגרת בת 14
והדריכה אותנו בהתמודדויות שצצו איתה.

שרון יצרה קשר אישי ומשמעותי, הצליחה לשקף ולעבוד עם הבת שלנו על הסתכלות רחבה יותר של סיטואציות, יצירת תקשורת בריאה ונכונה מול בני השווים ומולנו.

המפגשים עם שרון התנהלו בצורה נעימה ומקצועית, שרון האירה לנו ברגישות על שינוי תפיסתי והתנהגותי שעלינו לעשות על מנת לגרום לשינוי אצלנו ואצל בתנו.

אנחנו ממליצים על שרון כמטפלת, אנו מרגישים שבזכותה חל שינוי משמעותי אצל בתנו ומשפחתנו.